POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Učenik Bruno Ozretić pozvan je na županijsko natjecanje iz Engleskog jezika.
Velika čestitka Brunu i njegovoj mentorici Felicii Jeleni Granić na postignutom rezultatu! Želimo mu puno uspjeha na županijskom natjecanju

7.r.jpeg
8.r.jpeg

POZIV ZA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Učenici naše škole Roko Luetić, Luka Luetić i Nino Kovačević pozvani su na županijsko natjecanje iz informatike.
Roko Luetić i Luka Luetić iz 6.b razreda s mentoricom Ines Jovanović natječu se u kategoriji Logo.
Nino Kovačević iz 5.a razreda s mentoricom Karlom Kovačušić natječe se u kategoriji Digitalne kompetencije.
Velike čestitke učenicima i mentorima na postignutom rezultatu! Želimo im puno uspjeha na županijskom natjecanju.

Učenik 5.a Nino Kovačević ostvario je drugo mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike u području digitalniih kompetencija.

Učenik 6.b Roko i Luka Luetić ostvarili su šesto i prvo mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike u području Logo.

Čestitke učenicima i mentoricama!

Fizika
Privremena ljestvica fizika.docx

Kemija

POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Učenik Bernard Borzić Josip pozvan je na županijsko natjecanje iz Kemije.
Velika čestitka Josipu i njegovoj mentorici Gordani Rajčić na postignutom rezultatu! Želimo mu puno uspjeha na županijskom natjecanju.

Ljestvica poretka.docx

Biologija

POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Josip Bernard Borzić pozvan je na županijsko natjecanje z Biologije. Čestitamo Josipu Bernardu i njegovoj mentorici Gordani Rajčić

Ljestvica - Biologija.jpeg

Geografija
5.razred.pdf
6.razred.pdf
7.razred.pdf

POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Učenici Marin Lovrić i Tonka Keran pozvani su  na županijsko natjecanje iz matematike.
Čestitamo Marinu i njegovoj učiteljici Dori Lučin Dobrijević, kao i Tonki i njezinoj mentorici Zorani Marači.
Želimo im puno uspjeha u daljnjem natjecanju

7.r.jpeg
8.r.jpeg

PRIVREMENA LJESTVICA - HRVATSKI.doc

Čitanjem do zvijezda

Tonka Keran, Toma Korda i Jakov Višić sudjelovali su i predstavljali školu u nacionalnom projektu za poticanje čitanja i promicanje kulture čitanja - Natjecanju u

znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“.

Cilj je projekta potaknuti učenike na čitanje s razumijevanjem, istraživanje, otkrivanje i kreativno stvaranje što učenje čini najučinkovitijim. Potaknuti timski rad, ali i individualni napor vode unapređenju životnih vještina i sposobnosti učenika. Probudili smo u učenicima želju za nadmetanjem, kreativnost i zdrav natjecateljski duh, razvoj kritičkog mišljenja i stava te stvaranje čitateljskog ukusa učenika.

Aktivnost je namijenjena učenicima s intrinzičnom motivacijom za dodatno čitanje, istraživačko učenje i kreativno izražavanje. Vrijedno su se bavili usmjerenim čitanjem, pravljenjem bilježaka, istraživačkim radom. Ponavljali su i utvrđivali pročitano i pripremali se najprije za školsku, a zatim za županijsku razinu natjecanja. Predstavljali su romane učenicima u razredu, motivirali ih za čitanje nelektirnih naslova, izrađivali plakate i prezentacije, izvodili monologe izabranih likova te scenske improvizacije.

Nacionalni projekt „Čitanjem do zvijezda“ verificiran je i ima pozitivno mišljenje Ministarstva znanosti i obrazovanja te Agencije za odgoj i obrazovanje. Na taj način naglašena je važnost čitanja, čitateljskih aktivnosti, razvijanja čitateljskih navika i oblikovanje kompetentnih čitatelja.

Školska knjižničarka Jelena Torti i učiteljica Hrvatskog jezika Katarina Pleić pripremale su učenike u ovom projektu te vodile na županijsko natjecanje koje je održano u Osnovnoj školi Kneza Trpimira u Kaštel Kambelovcu.

Čestitamo našim učenicima na postignutom uspjehu i prolasku na županijsko natjecanje!

CDZ LJESTVICA PORETKA (1).docx

Klub mladih tehničara

POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Učenik Toma Korda pozvan je na županijsko natjecanje iz maketarstva i modelarstva, Dominik Borzić iz graditeljstva i Valentin Čotić iz automatike. Čestitamo našim vrijednim učenicima i njihovoj mentorici Karli Kovačušić i  želimo im puno uspjeha na daljnem natjecanju.

NMT NATJECANJE.docx